Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz janos666 #39578 üzenetére

    Corsair SSD GT120 van meg.
    a firm amik benne vannak 3 van rajta a kicsomagolt mappában.
    laikusan 222757-s olvasvaami alapból gyárilag a22757-s van benne és láttam a GT120-s fájlban,hogy van 22758-s ami frissebbet jelent.
    Igen azt is próbáltam igazából nem is változik semmi.
    Ugyanúgy beolvasva a 22757-s látja ,vagyis utána nagyobbra nem lehet überelni.
    A frissítő mappában van több SSD méretek vanak meg a 60-90-120-80-240-480GB
    direkt a 120-s -ból kiválasztva amiben 3 file van az eggyel korábbi a mostani 22757-s és az újabb 22758-s
    A kép alapján ott az eltérő file-re mutatva kattintva mutatja folyamatokat.
    Mivel nem változik semmi igaz ezzel nem is rontott semmit.
    Gondolom én,amúgy ha gáz lenne a firm megegyezik a mappában lévővel vagyis ha gond akkor nem tudnak belekötni mert nem más firmmel próbálkoztam vagyis nem a kisebb SSD méretű GB és nagyobb SSD méretű GB hanem a 120GB mappában levővel. Hogy a korábbira nem megy a 22756-ra talén érthető de a 22758-ra nem tudom feljebb vinni?
    Az Intel vezérlős progi csere után már tools is látta az SSD-t.

    Kérdés a formatálásnak van-e köze hozzá?

    Elolvastam mielőtt firmet cseréltem,azért próbálkoztam az MSi Intel vezérlővel annak cseréjével és az Intel Sata3 -ba bedugni és nem a Marvell sata 3-ba rakni.

    Másképpen arra akarsz rávilágítani,hogy a Corsair GT SSD 120 GB változatból 3 féle van?

    22756.fw.vic
    22757.fw.vic-ez volt kiolvasható a Update Tools által
    22758.fw.vic

    minden rendben megy bármelyikre katt végig megy és a zöld pipa megjelenik OK de a maga újra kiolvasásnál mindig a 22757-s jelenik meg.

    tehát error,vagy hiba nem jelenik meg

    Csak előbb formatáltam meg a SSD-t és utána a SSD firm cseréjével ami nem változott.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák