Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Tibiajax #51272 üzenetére

    viktoria: a tale of grace and greed (2014)

    [SPOILER]
    te tibi bácsi, nem tudom eldönteni, hogy nekem ez a film tetszett e vagy sem.... ok, összességében tetszett :)
    miért mégis a hezitálás? mert sajnos tetten értem azokat a dolgokat, amiktől magyar filmeknél falnak tudok menni. elsődlegesen az affektálás. főleg a film elején, lassan indul, lassan épül fel és közben van időm ezzel foglalkozni.
    ugyanakkor...
    ahogy írod, angéla szuper, bár pont az ő szerepénél éreztem párszor, hogy rettenetesen túljátsza a szerepet, de mint színész, nehéz belekötni, egyszerűen számomra a karakterének egyes mozzanatai nem életszerűek. nagy zsoltba sem tudok belekötni, mert a stricit úgy hozza, ahogy kell és igazi suttyó gyökér. az a másik két kopasz meg egyszerűen gáz voltak, nem szépítek ezen...
    de számomra a film a franciska miatt érte meg, miatta mondom, hogy nem bánom, hogy kifizettem rá a jegyet, mert ennek a lánynak bele lehet szeretni a tekintetébe, annyira kifejező a szeme, a tekintete, a mimikája, nagyon fiatal kislány még, de ha felnő... az egész film róla szól, az ő tekintetéről, a szemeiről. és mindent el is mond ennyivel. szerintem :)

    [/SPOILER]

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák