Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eversmann

    aktív tag

    válasz proci985 #162878 üzenetére

    Én nem mondanám, hogy az a baj hogy megöregedett mindenki. Inkább az, hogy nem látom hogy hova futna ki ez az egész (az a baj, a készítők se). Az Infinity-nél legalább tudatosan építkeztek, itt kezdünk, és oda fogunk eljutni.

    Life is better with a Titan

  • S e t h

    nagyúr

    válasz proci985 #162878 üzenetére

    Mostanában gondolkodtam el rajta, hogy miért van ennyi újrahasznosított öreg akcióhős.
    Elő van kukázva a 60+ generáció, akik próbáljuk megszólítani azt a korosztályt, akik még rajtuk nőttek fel és még hajlandók moziba járni.
    Fiatal, új akcióhős alig van, de kíváncsi lennék egy korfára is, hogy miként alakul jelenleg a látogatók megosztása.
    Csak feltételezés, de szerintem egyre kevesebb fiatal jár moziba, számukra már más az elsődleges inger forrás, ami nekünk anno még a mozi volt. Ott a zsebükben az egész világ.

    A régi mozinézők bázisát adók meg szintén kopnak el, én például már csak a gyerek miatt megyek moziba, de közben elő vagyok fizetve szinte minden streamer csatornára.

    Másrészt az új inger motiváló tud lenni, de jelenleg a Marvel sem tud megmozgatni senkit, mert anno csodaként volt megélve, hogy a képregények kedvelt hősei megelevenednek a vásznon.
    Generációkat mozgatott meg, jött egy végjáték, ami szinte minden rekordot megdöntött és ami utána jött az már kevés volt azoknak akik átélték először a csodát.

    A mozit háttérbe szorította, hogy mindenhonnan ömlik ránk az az inger, amit eddig csak a mozi nyújtott.
    Nem a mozi halálát vízionálom, viszont a filmkészítők jól láthatóan nem tudnak kezdeni semmit azzal jelenséggel, hogy változtak az igények, de ők még nem tudnak leszállni a bicikliről, ugyanúgy tekerik, de ha nem változtatnak a sebességen, akkor csúnyán eleshetnek.

    Az új Marvel filmről csak annyit, ha kicsi a tét, a kedvem sötét. Ennek a filmnek nincs tétje.
    Ha érdekelne a történet, akkor megnézném, annak ellenére, hogy nekem is herótom van a diverzitás bullshittől.
    Girl power lvl Infinity, benetton color, hogy minél több rassz moziba üljön, mert ez is csak a pénzről szól és Thanos utáni üresség.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák