Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz oriic #141237 üzenetére

    Raya és az utolsó sárkány (2021)
    Raya and the Last Dragon

    Én is imádtam minden percét. A trailer full spoileres, nem is értem hogy lehet 2 olyan trailert is kiadni, amiben kb. csomó mindent elspoilereznek... na mindegy, úgy látom ez a trendi manapság..
    Az animáció gyönyörű, maga a story érdekes, a zene szuper hangulatos, az animációk részletessége elképesztő, a karakterek változatosak és a poénok is jók, a helyszínek színvilágát nagyon eltalálták mindig legyen az zord havas, vagy színekkel teli mező, esetleg egy éjszakai kikötő-piac, és ja mondtam már, hogy az animáció eszméletlenül részletes
    komolyan mondom, ha ilyen lenne a videójátékok grafikája, az egész világ kocka lenne.. egyszerűen az összes hajtincs, az arcmimika, a víz tükröződése, a legutolsó totál mellékes bokor a háttérben, a levegőben szállingózó falevelek, stb....

    simán rávágom a 10/10-et, utóbbi évek legjobb disney meséje.. valóban humoros, minimális túlélhető cukifaktor van csak, 0 énekléssel, és elképesztően részletes animációval. ha akarnék se tudnék belekötni, max. ha nagyítóval keresek valamit, de most komolyan.. egy mesénél miért tennék ilyet? amire készülsz azt 100%ban hozza.. erre mondanak csak annyit, hogy "it delivers"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák