Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    12 Years a Slave

    SPOILERES!
    Semlegesen ültem a film elé, gondoltam lesz ami lesz. Az elejét nem igazán értettem, csak később esett le hogy az már a közepe, megtévesztő volt (álmosan néztem), de szerencsére elindult a jó irányba a sztori. Ahogy haladt a történet, úgy nőtt a feszültség, míg egy ponton megállt. Voltak benne valóban kegyetlen részek, de azért nyugtattam magam hogy ez csak egy film, és ezek jó arc színészek.
    A "meglepetésvendég" számomra tényleg meglepetés volt. Nem tudom hogy csak direkt így sminkelték ki ezt a "vendéget", de elég durva mennyire megöregedett a sráckarika... A vidéki amerikai tájszólás jó volt néha, én azt valahogy nagyon bírom hallgatni, amikor ilyen extra texasiul beszélnek :D Esküszöm tetszik.) Kár érte, hogy ilyen viszont kevés volt. A film élményét viszont nálam elrontotta a vége. Ez számomra nagy csalódás volt, mert szinte végigszenvedtem a filmet a szereplővel, erre annyi az egész, hogy eljönnek érte, és hazaviszik, cső. Végülis ugye valamilyen szinten heppiendnek mondható, de azért az elég szomorú, hogy a lényeget csak a végén, odaböffentve, feliratozva mondták el. Megnéztem volna azt a bírósági tárgyalást, ahol szembeállítják az ipsét az elrablóival, vagy hogy bemutatják hogy adták el, hogy kiderüljön hogy került szharba, vagy még pár tájszólást vagy valami... De nem. Szóval olyan túl hamar lett vége, bár így is egy egész estés mozi, de az ending abszolút összecsapott.
    Emiatt az imdb-s jelenlegi 8,3-at abszolút nem érdemli meg, részremről 6/10

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák