Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz etaclan1984 #25091 üzenetére

    Nem mondom, hogy lesz 8 lap és azt sem mondtam hogy tuti hogy így lesz, de a teljesítményük alapján benne kellene lenniük. VVD és TAA egyszerűen kihagyhatatlan a csapatból hétközi meccs ide vagy oda, Robertsonnak esélye sincs a másik kettő miatt, de Mane beférhet ha nem lesz más kiugró teljesítmény. Lukaku szvsz biztosan benne lesz, idegenben egy veszélyes csapat ellen és végre újra eredményesen játszott. Mkhi már olyan Mane kategória nálam, megérdemelné és van is esélye, de ki tudja hogy milyen teljesítmények lesznek még. Ha így nézed ez 3-4 ember a PL-ből plusz mondjuk még valaki a padra, tehát 4-5. Az azért előfordulhat nem? A hétvége persze boríthatja az egészet, de akkor is jó esélyük lesz ezeknek szerintem. Egyébként nem azért mondom ezeket mert kedvelem a Liverpoolt, hanem azért mert ilyen teljesítményre kapniuk kellene IF-et. A Watford lehet hogy 29 ponttal van a Liverpool mögött, de az utóbbi időben nagyon jól játszanak és a várakozásokon felül teljesítenek, egy ilyen csapatot megverni 5-0-ra szerintem nagy teljesítmény.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák