Új hozzászólás Aktív témák

• majnkopf

tag

13/6 eddig a mérlegem, legutolsó meccsem fantasztikus volt. 4-4-1-1 felállás ellen, kezdtem aggódni, mert valamiért ezzel a felállással megölnek állandóan. nem gyenge bpl csapat, son kane martial és társai. srác védekezése 10/6
    támadása 10/3
    a középpályán adogatott folyamatosan. állás: 1-1 középkörből hazarúgja a labdát a kapushoz azzal szarul ki a szélre lefejeltem a védőjét majd gól 2-1 ide
    61% labdabirtoklás oda a félidőben abból 40% a középkör kb. 2. félidőben másról sem szólt a meccs 1-2 helyzetet leszámítva hogy a középpályán adogatott én meg akkor had szóljon vissza kapushoz át a túloldalra stb. gyerekben egy percre sem merült fel, hogy cserél vagy valamit csinál a győzelem érdekében.. neki jó a 2-1es vereség :DDD mindezt teszem hozzá úgy, hogy elvileg akkor 5 győzelme van :DDD kiégek mennyire eredmény orientált mindenki ebben a játékban, szerintem sokan nem élvezetből játszanak ezzel csak szükséges rossz aztán ne égjünk le ha úgy van jó az X is :C