Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsako

    őstag

    Beadás: Az, hogy rövidre vagy hosszúra megy, attól függ mekkora erőt adsz neki. Persze ha legnagyobb rásegítés van bekapcsolva, akkor oda megy ahova a gép akarja.

    AI: Szerintem nagyon gyenge a gép még legendáson is, kb. 10meccsből 1x kaptam ki. Akkor is azért mert lőttem 3 öngólt hogy hosszabbítás legyen, erre az utolsó percbe lőtt egyet magától is :C Nagy csapat vs nagy csapat felállásban próbáltam eddig, lehet gyengébb csapattal kijönne a gép erőssége.

    WL: Online nem is az a baj ha valaki béna, inkább az emberek játékstílusa. kb. 3 hónap FUT után hagytam abba a játékmódot, mert WL arról szólt hogy valaki szerzett 1 gólt aztán hátul passzolgatott. Gép legalább nem csinál ilyet.

    FUT statok: Nyári nagybevásárlás után úgy gondoltam idén biztos végig tolom az évet FUT-al, de miután megláttam a kedvenc csapatom játékosait, majdnem sírva fakadtam..
    Azok a játékosk akik tavaly a saját bajnokságukban az egyik legjobbak voltak (Silva, Conti, Suso stb) kb. nem is kaptak upgradet, a többiekről ne is beszéljünk..

Új hozzászólás Aktív témák