Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz gabesz82 #3496 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy ne legyen különbség, hanem azt hogy az ne legyen nagy. Például egy Ronaldo vagy egy Pele ne rúgjon be mindent 30ról és ne fusson le mindenkit, ha valójában az értékei nem sokkal magasabbak és egyébként sem reális. Abban mi kompetitív szerinted, hogy valaki havonta több tízezret költ pontra/coinra? Vagy abban, hogy valaki 24 órából 18at kereskedik, mert van rá ideje? Ebben mi kompetitív? Mert jelenleg ez még egy fociszimulátor akar lenni egy kis kereskedéssel és nem fordítva. És ezt úgy mondom hogy tavaly rengeteg időt fektettem én is bele, de rájöttem, hogy a játékban hiába vagyok viszonylag jó, de ne élvezem. Csak leültem elé és vártam hogy a csapatom azt adja amit várok tőlük és nyerni akartam. A szórakozás sehol nem volt, pedig az elmúlt években azért élveztem a Fifakat. Mert azt Te is érzed, hogy semmi értelme nincs a játéknak ha nem élvezed, és valljuk be őszintén nem élvezed, ha nem a skill, a játéktudás számít. Nem azt mondom, hogy ne számítson a befektetett energia, de sokkal jobban kellene balanszolni, mert nagyon eltolódtak az arányok. A mezei játékosnak is több esélye kellene hogy legyen jobb lapokra(nyilván nem a Toty lapokra vagy Pelere gondolok), hogy élvezze a játékot és ettől függetlenül nem kellene, hogy ez elrontsa azok játékát akik több időt és energiát fektetnek bele.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák