Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Nissifer #5773 üzenetére

    Értem köszi. Gondolom akkor még rosszabb a helyzet, ha nem a karaktert akarom felvenni, hanem egy egész settlementet. :DDD Merthogy arra is gondoltam, hogy kiválasztok egy settlementet, valahogy csinálok a kamerának egy fix utat: madártávlatból körbejárva felveszi a settlementet, lerakok pár dolgot megint felveszem azt ahogy körbejárja és így tovább amíg ott nem tartok hogy kb eléri a végleges alakját egy egy ilyen kis settlement. Magyarul a kis helyiségeim fejlődését-fejlesztését akarnám egy ilyen frankó videóba összevágni.

    Ha erre konkrét megoldás nincs ehhez hasonló megoldásra is jöhet javaslat, nagyjából remélem átjött mit akarok. Most modírásra nem nagyon lenne időm bár programozó lévén nem áll messze tőlem a téma de játékokhoz még nem írtam modot, mostanság időm sem nagyon van rá. Örülök ha pár óra játékra van idő. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák