Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ledgeri #33885 üzenetére

    Értem bocsánat.
    Értesítést küldött a telefonra jóváhagyást.
    (Az egyik képen nekem 3 kínál fel és egy negyediket választottam, amit ott nem látok)
    Asztali PC-n ott szerintem nem volt semmi, mert simán beléptem jelszó el volt mentve…
    Mivel a jelszó el volt mente mindig sosem kért semmit.
    (Ez egy asztali PC más PC-ről sosem léptem be…)

    Amikor másik telefonról akartam belépni…
    Akkor a iphone telefonra küldött jóváhagyást, ami emlékien szerint a PC-n értesítéseknél kellett jóváhagynom.
    Tehát értesítést küldött , amit engedélyezni kellett a facebook értesítéseknél az asztali számítógépen…
    - Amikor a iphone vissza jött a szerviből és beüzemeltem...
    - Akkor értesítést küldött a facebook , de a PC-n kellett jóváhagynom úgy emlékszem az eresítésék között

    Próbálkoztam megnézni a többi hitelesítést, mielőtt 2. leadtam a telefonomat szervizbe, de nem igazán jött össze…
    Erről csatoltam képeket…
    Én az sms akartam, de nem jött meg az sms, utána olvastam utólag, hogy valamit be kellett volna kapcsolni…
    Meg ha megnézed telefonszámomat sem igazán fogadta el…

    A lényeg, de tudom ezt a részét elsőre is megértetted, hogy töröltem a kettős hitelesítést
    és nem engedi vissza rakni...
    (Pár hónapja ezt megcsináltam töröltem, de vissza tudtam rakni...
    Mostaninál meg maga a gomb nem működött X hétig , erről van fent kép.
    Most működik a gomb, de azt írja ki a facebook, amit belinkeltem, hogy olyan eszközről akarok bejelentkezni, ahonnan eddig még nem jelentkeztem be.
    Tehát nem tudom beállítani a kettős hitelesítést, mert nem enged tovább az oldal.
    Jelenleg nincs semmi hitelesítést beállítva, mert törölve lett.)

    Jelenleg arra várok szervizből vissza jöjjön a telefon és azzal megpróbálni vissza állítani a dolgokat. Ha egyáltalán engedi majd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák