Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Sziasztok!

    Lehet volt már róla szó, de visszakerestem kicsit és én nem találtam a választ két dologra.

    1.: Messengerben van ugye egy értesítés, ami mutatja, hogy a másik fél mikor volt bejelentkezve utoljára (Legutóbb elérhető). Ami engem bosszant ezzel kapcsolatban, hogy nem mindig van ez kijelezve. Általában irreleváns ez nekem, viszont van egy két ember (főleg egy), akire kíváncsi lennék mikor is járt a programban utoljára, viszont ezekének az embereknek PONT nem mutatja, csak össze vissza, hol igen hol nem, de 90%-ban nem. Ezt lehet valamivel befolyásolni? Vagy mitől függ, hogy a messenger mutatja ezt az infót a másikról vagy nem?

    2.: Honnan lehet tudni, hogy valaki letiltott/figyelmen kívül hagy vagy némít? Az már nagyjából megtudtam, hogy ha tiltva vagyok, akkor az üzenetemre egy ablak jelenik meg hogy nem írhatok vagy talán nem is tudok írni egyáltalán a partnernek. Ám ha 'ignore'-ra tesz, tehát figyelmen kívül hagyja a beszélgetést azt én honnan tudom? A sima pipát látom neki a körben, de a teli kört üres pipával (tehát hogy az üzenet meg is jelent a készülékén) már nem?

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák