Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz qnadam #29498 üzenetére

    A márkás gépeknél ott van még, hogy készre szerelve kapod, oprendszerrel, egyetlen darab telepítő cd-vel, amin minden alap vacak elérhető, esetleg adnak mellé 8 másikat, amin kiegészítők vannak. Meg az, hogy service tag alapján lekérheted, meddig garos, és ez alapján drivert is kereshetsz, vagy összeállíthatod azt a csomagpt, amire szükséged van.
    Emellé jön a nyalóka, hogy "másnapra" (következő munkanap) megjavítják, bárhol vagy a bolygón.

    Ezek mellett az "összerakott / rakatott" vagy odahaza összerakós gépek sem feltétlen rosszak. Sőt, szerintem sokunknak van/volt némi desktop szerelési élménye. Ha nem is mostanában, de régebben, valamikor.

    Nekem mondjuk a napokban, mert VGA-t cseréltem. Rá kellett jönni, hogy mi a difi a 6 és a 8 tűs PCI-X tápcsati közt, mert nem akart elindulni ez a 1060... úgyhogy forrasztani is kellett egy levágott vezetékből "VGA táp" konvertert, mert bemenni a városba nem akarózott.
    (2 extra föld vezeték a difi, semmi többb... de ettől a VGA azt hiszi, hogy a táp az valami hűde komoly, és képes 150W leadására. És ettől elindul a mezei tápról a hűde komolynak tűnő MSI GeForce 1060.)

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • Jahno

    őstag

    válasz qnadam #29498 üzenetére

    Nekünk ez nagyban különösen jó, meg akkor ha minden mindenkinek sürgős. Vasak nem nagyon akarnak dögleni, de 4 év garival kapjuk, nagyban kicsit olcsóbban is és ha van is tartalék, semmit nem kell csinálni csak egy webes felületen bekattintani a bajom aztán másnap jönnek. Igaz egyik szerelő morgolódott, hogy minek barmoltuk szét a gépet, másik csak meglepődött, hogy kezébe adtuk a hibás alaplapot/kijelzőt, aláírtuk és igazából kész is, ujjgyakorlatként majd össze is rakjuk

Új hozzászólás Aktív témák