Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #27839 üzenetére

    Állapot megjegyzések
    Foltos kijelző, Kis kopás a burkolaton, Légbuborék a kijelző, és a kijelző előtti érintő üveg között!(Esztétikai hiba, a működését nem befolyásolja!)

    uhm... szoval ez ize, kijelzocseres :DDD

    neztem most par hirdetest, de 110-120k alatt HIBATLAN!!, karcmentes (=ujszeru allapotu) E7440 nem igazan volt meg a 1366x768-s kijelzovel sem, az IPS 1920x1080-s kijelzos meg mar egybol 140k
    sorry :U
    es ne felejtsuk el, hogy ebben a i7-4xxxU is egy fake i7 volt csak, mert 2core 4thread, meg 2-2.2GHz koruli az orajele, ami desktopban egy i3-xxxxT volt

    na nezzuk, en 140k-bol ezt raktam ossze desktopbol, mindene vadonat uj:

    Asrock B450M-HDV anyulap
    R5-2200G CPU 4core/4thread 3.5GHz
    Corsair 2x4GB Vengeance LPX Black DDR4-2666 CL16 kit
    Kingston SA400 480GB SSD
    FSP 450W SP500A PSU
    CoolerMaster E500L ATX kucko
    Philips 243V7QDSB 24" 1920x1080 IPS LED, HDMI, DVI, DSUB monitor
    a kedvetekert van rajta DSUB es DVI csati is, hogy megszokasbol hasznalhassatok azzal is akar :P :P

    ezt lehetne butitani A320-s lappal, meg Kingston csupasz RAM-kkal (amin nincs hutoborda), meg 200GE-vel ami a mobile i7 khm :DDD i3-nak megfelelo 2core 4thread szerkezetu, de az orajele megis magasabb, meg 240GB SSD, meg 21.5"s monitor, meg egyszerubb ATX haz, es vmi prolibb tapegyseg es akkor megall akar kb 110-120k-bol is zsirujan
    csak azert valasztottam ezt a chipset-s lapot, mert ebbe majd belemehet a 3rd gen Ryzen is, ami ket het mulva jon ki, meg ezen van a VRM-n is hutoborda, es azt megfujja a CPU hutorol levalo levego, mint a masik oldalan a RAM-t is, ugyhogy melegedesi gond ezzel tuti nem lesz
    ja a bill-eger vmi akarmilyen pfff Genius, Canyon tokmind1mi, a touchpadnal meg az is jobb, igazabol par k-val tobbert van hattervilagitos HU USB bill is, csak nem akartam atlepni a 140k-t
    azzal ~145k-bol kijon a fenti lista

    viszont 2x annyi vegrehajto van a CPU-ban, meg az orajele is 1.5x nagyobb, az effektiv sebessege muticoreban kb 2.5-3x-s, meg 1.5x akkora a RAM savszelessege is, meg 2x annyi a hattertara, meg kb 2x akkora monitora is... es vadonatuj
    meg uvegen tud menni CPU benne akarmeddig, mert nem melegszik el, es meg ugyis gyorsabb a videoszerkesztes kozben, hogy a 4K-s TV-re/proji-ra szurja ki a torrentboltbol leszedett kalozverzios StarWars10-t :DDD

    max nehezebb elvinni magaddal, hogy a margitszigeti zenelo szokokutnal az egyik padon sutkerezve szerkeszd meg a legujabb Kozso videoklippet

    :P :P

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák