Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motoxxx

    tag

    válasz Dave567 #224 üzenetére

    Egy kicsit idő húzásba átment, mostanában az előrendelői csomagok miatt a zárt alfa. Mostanában jönnek még csak az első tulajdonságok, beépitése a játékba, amit személy szerint én mivel sok lesz belőle nem jó ötletnek tartok, mert minél több lesz belőle, ami mostanában divat, annál nehezebb lesz egy egészséges egyensúlyt teremteni a játékban. dehát majd meglátjuk. Már most van csalás elleni progijuk, aminek örülök, meglátjuk, hogy fog működni. Tegnap volt egy ban hullám, de nem mondják meg mennyi és kik a zárt alfás előrendelők között. Elmondásuk szerint, mert nem akarják a csalók helyzetét megkönnyiteni, ami mondjuk ki igy jól hangzik, de lehet a háttérben egy tudatos elleplezése, annak, hogy azért gáz, hogy már zárt alfában is csalnak, mondjuk én nem futottam össze velük vagy nem vettem észre. Szóval a hivatalos igéretek szerint megjelenéskor egy két körös csalás elleni védelem lesz a játékon. De legalább lesz. Megjelenésről még semmi konkrét. Szerintem legjobb esetben is 2017 év vége de én 2018 t mondanék. Mert még lesz több kör zárt alfába bejutás (pénz gyüjtés szag), utána zárt béta, feltehető nyilt béta (szerintem nem lesz, hogy akit érdekel megvegye és ne kiprobálás után döntse el). A tegnapi hirek szerint még erősebb lesz az élethűségre törekvés, fedezék rendszer komplexitás, sérülés, sebesülés élethübb megjelenése. Szóval nem egy egyszerű shooternek indul, ahogy itt már párszor leirtuk. Ezért is gondolom a készitök most probálják kipumpolni a pénzt előrendelésből. Ami most van a játékban már most egész jól játszható el van az ember, de akit érdekel a game annak azt ajánlom várjon még vele, most lelassúlt az ütem, és kitudja mi lesz belőle.

Új hozzászólás Aktív témák