• Bishop1 és #54206976 értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    Bishop1 negatív értékelést adott #54206976 számára:

    Megkeres "A" profilról, hogy küldjem el neki a meghirdetett videókártyát.
    Nem adom el neki utánvéttel. Kiveri a hisztit, hogy mit képzelek.
    Utána megkeres "B" profilból, kamu reggel, másnak kiadva magát.
    Eladom neki utánvéttel.
    A hirdetésben tisztán és világosan leírva, hogy novemberben volt utoljára pasztázva a kártya, értelemszerűen volt bontva és utoljára ekkor tisztítva.
    Erre felháborodott levél az átvételt követően, hogy a kártya poros, és bontva volt...
    Saját állítása szerint még ki sem próbálta, egy szóval nem említi, hogy visszaküldené, de az értékelést megindítja.
    Az egyik használt profil: nedo99, a másik: SwaZy1337
    Gyanúsan skizó, SwaZy1337 néven ismeri a helyesírás és a központozás szabályait, míg nedo99 néven nem.
    Továbbá SwaZy1337nak adtam el a kártyát, de nedo99 néven érkezik az értékelés. Természetesen megy az adminoknak is a visszajelzés, erős a gyanú, hogy valamit illegálkodik a duplareggel.

    #54206976 negatív értékelést adott Bishop1 számára:

    Szemelyeskedesbe nem megyek bele, ahogy o csinalta. A termek allitasa szerint hibatlan, a csavarok elnyalva, egy hianyzik is. Nem a megbontason volt a felhaborodas, hanem hogy valami nem hozzaerto nyult hozza. A muanyag elemeken serulesek, a meg mindig hibatlannak hirdetett termeken.

    Nem ajanlom a vele valo uzletelest, nem azt kaptam amiert fizettem!

Hirdetés

Aktív témák

  • Bishop1

    tag

    "Megkeres "A" profilról, hogy küldjem el neki a meghirdetett videókártyát.
    Nem adom el neki utánvéttel. Kiveri a hisztit, hogy mit képzelek.
    Utána megkeres "B" profilból, kamu reggel, másnak kiadva magát.
    Eladom neki utánvéttel.
    A hirdetésben tisztán és világosan leírva, hogy novemberben volt utoljára pasztázva a kártya, értelemszerűen volt bontva és utoljára ekkor tisztítva.
    Erre felháborodott levél az átvételt követően, hogy a kártya poros, és bontva volt...
    Saját állítása szerint még ki sem próbálta, egy szóval nem említi, hogy visszaküldené, de az értékelést megindítja.
    Az egyik használt profil: nedo99, a másik: SwaZy1337
    Gyanúsan skizó, SwaZy1337 néven ismeri a helyesírás és a központozás szabályait, míg nedo99 néven nem.
    Továbbá SwaZy1337nak adtam el a kártyát, de nedo99 néven érkezik az értékelés. Természetesen megy az adminoknak is a visszajelzés, erős a gyanú, hogy valamit illegálkodik a duplareggel."

Aktív témák