Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz FunPro #142320 üzenetére

    A Prey problémája nem a női főhős, ami sokaknak hiteltelen volt. Ez önmagában hülyeség, nem 1:1 test a test elleni harcban győzte le a Predatort, úgy esélye sem lett volna. Ahogyan az első részben Dutch-nak sem. Nekem igazából annyi volt csak a gondom vele, hogy maguk a karakterek érdektelenek voltak, és a cselekmény sem különösebben lebilincselő. De ez a hiba az előző két Predator filmben is megvolt kisebb-nagyobb mértékben. A 90-es folytatást sokáig nem szerettem, pedig valójában az is egy hibátlan akciófilm. Pedig nem nagy varázslás, klisés beleszarós zsaru, klisés kormányügynök, bandaháború, közben a ragadozó vadászik, de jól van összerakva. Az első filmet is az teszi jóvá, hogy badass izmos macsó karaktereket eresztenek össze a dzsungelben a lénnyel.

    A Star Wars EP7-ben mi volt woke? Sokminden eszembe jutott, de az pont nem. Rossz forgatókönyv annál több volt az új trilógiában, az EP7 még ki is lóg ebből a szempontból, mert hiába nyúlta pofátlanul az EP4-et, volt benne valami klasszikus SW érzés. És azt pont a sokszor lenézett fanservice hozta, Millennium Falcon, Han Solo, Chewbacca, birodalmi rombolók, fénykard párbaj.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák