Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz [HUN]NIMROD #44805 üzenetére

    Igen, én is így tudom, és pár perccel ezelőtt néztem egy videót Yamiks-tól, amelyben kb. azt mondja el, amire én is gondoltam mostanában. Vagyis hogy akár pénz farmolásra is jó lehet egy ilyen cucc. A lényeg, hogy fel kell venni egy csomó massacre küldetést egy adott rendszerbe, a legjobb, ha wingben toljuk, és mindenki felvesz 20 küldetést. Aztán bemenni az adott rendszerben egy res site-ba (szerintem itt a low vagy normál jobb, mint a haz res), lehetőleg erős pajzsokkal szerelt nagy hajókkal, amelyek tele vannak lézerekkel (long range vagy efficient és ami a lényeg, turreted). Kiengedni a kis vadászokat is, az is plusz tűzerő, és várni. Némi rakomány is kell a hajó gyomrába, hogy megtámadjanak a kalózok, és aztán a hajó(k) elintézi(k) a többit. Ide akár még T10-esek is tökéletesen megfelelnek.
    Gyakorlatilag ott lehet hagyni órákra a játékot, és mire visszaérünk, összességében lesz több százmillió értékű leadható küldetésünk.
    Tudom, kicsit undorító módszer, de kíváncsi vagyok, működik-e. :D

    #44806 buke

    A tríciummal kénytelenek voltak csinálni valamit, mert így ,hogy már a Colonián sem árulnak, szinte lehetetlen lett volna vele egy hosszabb utazás. Aztán persze a megfelezett üzemanyag-fogyasztás jót tett a dolognak, de még így sem fért volna bele egy út a galaxis túloldalára és vissza. De most aránylag jól bányászható, szerintem ezért nincs túl nagy morgás a játékosok részéről.

    Az LTD-t emlékeim szerint egy időben sz.rrá nerfelték, ezek szerint most sem jobb a helyzet. Az eladási ára sem valami nagy szám. Lehet, most tényleg a painite a legjobb. Azt próbáltam pár hónapja, nem volt vészes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák