Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz domerator #8044 üzenetére

    Na csak nem hagyott nyugodni a dolog, megvettem (azzal, hogy ha nem válik be visszaadom), de nagyon tetszik. Megnéztem egy halom videót róla (istenem, olyan dilettáns barmok is csináltak "tesztvideót" róla, hogy csak fogtam a fejem, van olyan "tesztelő", aki a rögzítőgyűrűt fordítva tette rá és lötyögött!!! a korong), :W sajnos szinte mindegyikben nyomják az anyagnak mint a barom, pedig ennek a kis szerszámnak is megvan a maga feladatkategóriája. Azt hiszem megtartom olyan vágásokhoz, sorjázáshoz stb. ahol egy flex el sem férne, a fűrész, vagy reszelő meg kevés.
    (egyébként így voltam az ütvecsavarozóval is... MINDEN tesztvideó arról szól, hogy vajon mennyire kemény munkát bír az ütvecsavarozó, tolják annak is mint állat, pedig amióta megvan, sok olyan tulajdonsága lett hasznos, amiről egy szó sincs a neten, pl. lemezt fúrni, beszorult csavart kilazítani, stb. és ezeknél a feladatoknál egyáltalán nem az számít, hogy csillió Nm legyen a nyomatéka)
    Úgyhogy köszönöm mindenki hozzászólását, :R nekem szerintem jópárszor megfelelő eszközöm lesz.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák