Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed_007

    aktív tag

    válasz Alaaf Pi #404 üzenetére

    Egyrészt ugyanazt írod, amit én ("elhozni is legalább egy óra intervallumban lehet"), másrészt (ahogyan Mr K írta) elfogadva a Te állításodat sokkal több mozgás lenne az utakon az üres autókkal, harmadrészt időben nem annyira elosztott a munkábajárás/hazajárás, mint ahogyan elképzeled, negyedrészt azt feltételezed, hogy az autót használóknak a saját idejük és egészségük semmit sem ér.

    Nekem ma pl. 10 utam volt autóval (nem értékesítés, nem taxizás - ennyi megbeszélés, ügyintézés volt). Ha mindig csak negyed órát kellett volna várnom autóra, az két és fél óra lett volna - kösz', ezt elkerülném; plusz saját autót használva mindig csak azt vittem be a megbeszélésre, ami éppen szükséges volt, a többit hagytam az autóban. Megosztott autónál ezt nem tehetem meg, valamennyi megbeszélésre magamra akasztgathattam volna mindent, ami az adott napon szükséges volt, plusz szívtam/tapogattam volna azt a vírus/baktériumfelhőt, amit az előttem az adott járművet használók hátrahagytak.

    Nagyon elméleti, elefántcsonttornyos a megközelítésed - szerintem; de egyébként jó megosztott autóhasználatot, ha neked bejött.

Új hozzászólás Aktív témák