Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24650752

    törölt tag

    válasz Varlaisaran #10760 üzenetére

    "Az Oblivion az olyat tudott amit a Morro még nem, a Sky meg már nem."

    Én pont ezért kezdtem el vele játszani. Olvastam a Skyrimről, megtetszett, de itt a fórumon kissé lehúzták amiatt, mert sokat könnyítettek rajta az elődhöz képest, azt hiszem, főleg a fejlődés terén. Morrowinddel nem akartam elkezdeni a sorozatot, mert mégiscsak 2002-es játékról van szó, bár ez semmit nem jelent a játékmenet és élmény szemszögéből. YouTube-os trailer és videók alapján pedig megfogalmazódott bennem az Oblivionnal kapcsolatban, hogy ez kell... Nem csalódtam, nem nyúltam mellé. :) Most már csak több időt kéne szakítanom a játékra, nem pedig munkát munkára halmozni.

    (#10761) Marlie:

    "Van e előnye vagy hátránya ha szintlépéskor nem tudok 5 pontot tenni?"

    Nincs, illetve is-is. Pont erről esett szó az előzőekben. A srácok nekem azt tanácsolták, hogy ne ragaszkodjak görcsösen ahhoz az 5-ös szorzóhoz, és igazuk van, mert ha erre figyelnék minden percben, odaveszne a játékélmény. [link]
    Szerintem azt döntsd el még az elején, hogy milyen karakterrel akarod játszani a játékot, harcos, tolvaj, mágus, stb... De csak egy picit olvass vissza, engem nagyon sok jó és hasznos tanáccsal láttak el. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák