Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz persil #4903 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban 2 dolog:

    Az újságírók ezekben a nagyon korai tesztekben, első napos tesztekben, a maguk nem tudom kb 4-5 játékidejükkel hogyan tudták megmondani, hogy ez könnyebb-e? A játék eleje abszolút nem könnyebb, amikor még alacsony szintű vagy. Én sem mondanám ha megkérdezné valaki, hogy az Elden első 5 órája könnyebb vagy a DS3 első 5 órája, egyszerűen nem tudnék rá választ adni, mert az Eldenben is haltam bőven az elején, amikor azt sem tudtam merre kell menni, megölt az oriás, megölt a lovag, mindenki megölt... a DS3-ban legalább "kikövezett" út van, kb tudod merre haladj. Szóval azért azzal erős fenntartásaim vannak, hogy az újságírók egy így kapásból rá tudták mondani, hogy könnyebb lenne, mint bármelyik eddigi rész.

    A másik dolog, igen ez vicces, hogy már mennyire "rettegett" lett a széria ilyen szempontból, hogy egyből a nehézséget kérdezgeti mindenki, de vajon, ha ez így leülepszik az Elden hatására és mindenki lenyugszik, utána a következő játéknál mondjuk Elden Ring 2-nél is vajon megint feltépődik majd a seb és mindenki a nehézségére lesz kíváncsi vagy így már ez fel sem fog merülni, nem lesz a köztudatban. Az lenne az érdekes, ha jönne már végre egy Bloodborne ramaster PS5/PC kiadással, hogy vajon így az Elden után azt hányan vennék meg a nehézsége ellenére?

Új hozzászólás Aktív témák