Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    egy régi logitech rx 250-es egeret használtam, amit kicsit átalakítottam (ebben még egy rugó reteszelte a görgető racsniját, az kattogott, és azt cseréltem ki egy erősebbre, amit gémkapocsból hajlítottam. sokkal jobb lett, határozottabb, keményebb racsni, pontosabb működés. )

    a gond, hogy egy ideje elkezdett bizonytalankodni. lelassult, remeg, néha leáll a képernyőn, majd néhány vargabetű után újraindul, ilyesmi. gondoltam, veszek egy újat, és átrakom bele a mechanikát, de azokban már nem ilyen van, hanem egy lebutított szerkezet. feltettem a setpoint drivert, de csak rosszabb lett...:(((

    lehetséges, hogy megfáradt az optika? vagy miért csinálja? lehet ezen valahogy javítani?

    most vettem helyette egy rx 1000-t, de nagyon gagyi. a gomboknak akkora holtjátéka volt, hogy műanyag lapokat kellett alá pakolni. ebben egy rugó+golyó képezi a racsnit, de nagyon gyenge. megnyújtatom a rugót, meg alá is pakoltam, de így se az igazi, meg se közelíti a régit. meg az egész karcsú dizájn, nagyon fárasztó használni. a legidegesítőbb a billenthető egér volt. kipróbáltam, de nagyon rossz volt így a vízszintes scrollozás. nekem egy régi driver vált be, ami az egér benyomásával vált horizontal wheel-re és akkor oldara scrolloz. photoshopban nagyon jól lehet vele pozicionálni nagy képek helyét pillanatok alatt. szóval setpoint le, az egeret meg pillanatragasztóval rögzítettem, most használható, de meg sem közelíti a régi rx250-t... miért nem tudnak rendes egeret (se) gyártani...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák