Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    válasz V/ #82210 üzenetére

    Arra írta az ebay chates ember a Payoneert, amikor írtam neki hogy milyen körülményes, ha a sima bankszámlámra jönnek a pénzek, innen KP-ban kell kivennem, majd az Unicreditbe kell átmennem hogy befizessem a Paypalomra. Amúgy nem írt semmilyen céget, se Adyent, se Wise-t.
    A 82203-as 1. linkem ez [link] a Payoneer ebayről ír. A 2. linkem ez [link], Adyen, ott van az ebay logója az Uber, Mango, Booking.com után a 4.-ként a sorban.
    Ha az Adyen lett a Paypal helyett, akkor ezt miért nem írja sehol az ebay, és miért nem lehet ezt a fizetésmódot választani?
    Nálam most az ebay.comon ezek vannak a fizetésmódnál. Merchant credit cards Visa / MasterCard Discover American Express
    Money order / Cashier's check
    Personal check
    Pay on pickup
    Other / See item description
    Hiába van ott a terméknél a payment policy-nál hogy no paypal, és payment policy no paypal, egyiket se engedi bejelölni, csak a 3.-at, ami a Paypal. Nem tudok Paypal nélkül semmit meghirdetni.

    Milyen helpről beszélsz? Csak ezt találtam. [link] Ha lehetne sima bank to bank transferrel eladni, akkor 10 éve ezt csinálnám, nem szarakodnék a paypallal, IBAN-nal utalnának, és ők fizetnének az utalásért, nem én a pénzfogadásért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák