Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz pami5 #11816 üzenetére

    pami5 már tegnap is akartam szólni bármennyire is ideges vagy moderálhatnád magadat ez a szöveg itt nem szokás. Ide infókat kapni és adni jövünk senki se kibic, mesemondó meg a többi hülyeség amit írni szoktál. A lemezek meg ma ilyenek főleg a maxell híres erről hogy eltűnik róla az adat egy idő után. Ha ráérek visszakeresem neked hogy már 4-5 éve is erről folyt a téma itt... Azóta meg csak romlott a helyzet...

  • M107

    addikt

    válasz pami5 #11816 üzenetére

    :R

    Pami.

    Van olyan dvd lemezem aminél már a PIE a 1000-3500 zat súrolja kb 5-6 éves jitter is olyan 10.5-14% úgy olvasható le az adat róla mint a pinty. ( 13000-18500 kb/s ) - Total Commander szerint.

    RDisc 8X olyan 500 Db image-ok és mp3-ak vannak eltárolva rajtuk....

    Mondjuk anno 4X-en lettek megírva Pio 108-109-110 meghajtóval.

    Ezért is fejeztem be anno a dvd-re való archíválást , mert már nem olyan a minőség 2-3 éve hogy megérje + a tároló hely nekem már kevés.

    Ehhez hogy két nap alatt kicsit romlik a lemez minőség teszthez meg annyit, hogy ez olyan két esélyes, mikor be teszed a lemezt akkor ugye beáramlik egy kis levegő is a meghajtóba abban mikro porszemcsék is vannak pereg a lemez nincs olyan, hogy a lézer és a lemezközé ne kerüljön semmi te is beszívsz egy kis port is ami le is rakodik de ki is jön jöhet a tüdődből. Ez akkor is előjön ha írás után kinyílik a tálca, bár ennek az esélye, hogy befolyásolja az eredményt olyan 0,000000000000........ sok .... 1% de előfordulhat, az már jobban mi fut a tesztelés alatt, ha másnap vagy harmadnap ellenőrződ índítás után nézed e vagy később marad e valami memória szemét a memóriában, több HDD esetén beolvas vagy kiír e valamelyik az adott mp -ben, microlagok, processzor vagy a sata vezérlő-ben előfordul e más írási-olvasási kérési folyamat s sorolhatnám még.

    Szóval sok minden befolyásolja a dolgokat, probáld meg tesztelni úgy hogy tiszta indítás legyen be boot a gép és akkor indítsd el a tesztelőt s ne csinálj semmit mérj 3 X és átlagolj, ezt tedd meg 1 hónap vagy még jobb fél év múlva és akkor meglátjuk az eredményt.
    Ha gyors eredményt akarsz, akkor mérj most és 5 nap múlva is 3X u.a lemezt.

    Üdv: M107

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • Nor-

    tag

    válasz pami5 #11816 üzenetére

    Ha rossz alatt a maxellt erted, en soha, senkit nem batoritottam arra hogy maxellt vegyen, nagyon megprobalsz minket farkasnak beallitani.

    En mindenkinek elmondom, hogy a maxell RITEK, es lehet hogy most jo, de majd egy ev mulva nezd meg, mert lehet semmi nem lesz rajta.

    *EZT* mindenkinek, mindenhol elmondom, te ennek ellenere vettel maxellt, es be is igazolodott amit mindenkinek szoktunk mondani ...

    http://itmedia.sk/

Új hozzászólás Aktív témák