Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NuWest

    csendes tag

    Hali!

    Bocs, ha offolom a topicot, de a következő a problémám:

    - Eddig mindig gépen néztem filmeket, fülhallgatóval, vagy sztereó speakerrel, ezért kicsit új nekem az 5.1, a "lapos" tv meg a dvd lejátszó. Vettem egy Toshiba tv-t, amin van 2 hdmi csatilakozó, usb, stb. valamint egy Panasonic lejátszót 5.1-el, amelyet sikeresen be is kötöttem. A lejátszón is van természetesen usb. A gondom az, hogy mikor pendrive-ról akarok hd filmet (720p) nézni, akkor baj van. A tv usb-je simán viszi az NTFS-re formázott pendrive-ot, le is játsza a fájlokat. Viszont a deck-be dugott pendrive nem kompatibilis eszköznek találja. Kicsit utánaolvastam (neten, valamint a leírásokban) és azt írják, hogy a dvd lejátszók, általában csak a fat32-re formázott pendrive-okat ismerik fel. A dvd lejátszóm leírása szerint az usb-nél a max. 500 miliampert, valamint a fat fájlrendszert követeli meg. Semmi gond nem is lenne, viszont a fat fájlrendszerű pendriveoknál max. 2 GB fájl másolását engedélyezik. Kérdem én, hogyan nézzem meg pld. a Ted című filmet pendriveról a decken, amely Blueray ripben 7.7 GB, hiszen nincs blueray íróm, hogy kiírjam lemezre. Ötletek?

Új hozzászólás Aktív témák