Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz KillHates #67642 üzenetére

    :)
    Mostanában dugig vagyok munkával így a laposom se nagyon dolgoztatom, meg jelenleg kicsit háttérbe került egy időre, viszont ha legközelebb találkozunk megy a drónom is. Meglesheted.....ma megjött a szemüvegem(TOBYRICH TR1 (EV800D) 5" FPV Goggles, Dual receiver 40Ch, 5.8GHz). Éppen AV kábelt keresgélek hozzá, mert azzal állítólag minden szükséges információt nyomon tudok követni használat közben. Jelenleg vezeték nélkül rákerestem, behoztam a képet, viszont egy dolog még nagyon kellene a tökéletes értékeléshez, sajnos az a élesség állítás a szememhez. Nem vagyok szemüveges, de mikor felteszem a fejemre a bal felső sarokba kiírt frekvencia...megjelenített kiírás homályos a szememnek. A fókusz nem teljesen tökéletes.....talán a menüben van valami. Próbálok videót keresni hogy is van ez. Viszont ha a megjelenített információktól eltekintek, akkor teljesen jó így is. :) :R

    (#67646)KillHates: Na, te sem fogsz egy könnyen elaludni. :D
    Mennék tesztelni, csak sötét van. :)
    Laptop táp mit keres ott, csak nem arról töltöd? :D

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák