Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpydeR3412

    aktív tag

    válasz cd334 #58522 üzenetére

    Azt nem tudom, mekkora aksival tesztelték őket. De mint írtad is, a 6os vázba nem fér bele az 550es aksi. És ők is 250est adnak hozzá, szerintem azzal tesztelték.
    De leirom amit tapasztaltam: Egyenlőre még csak a kefés whoop-jaim repülnek, de szerintem tehetjük egy szintre (videók alapján) a bl-t a keféssel.
    A 7es whoop (716-os motor), 250-es aksival, mondjuk 2.5-3 percig adja a max teljesítményt, utánna kicsit gyengül. De 4 percig lehet vele repülni, utánna leesik. 450es aksival kicsit nehézkesebb, nem tudja úgy kihúzni magát, de baromi sokáig a levegőben van (nem stopperoltam le). Nem startol olyan durvát, de megy rendesen. Sőt a súly miatt kicsit stabilabb is. Pont ma csináltam róla videót, később majd töltök fel.
    A 8as whoop-om (BetaFPV 8520-as moci) szintén a 450es aksival repült, de az is olyan 3-4perc volt max. De nem volt egy erőgép 48as proppal.
    De sokat számít az is, mennyire tolod ki a szemét.
    A táblázat a 6ost hozza ki győztesnek. Én is azt vettem és ha minden jól megy, akkor holnap teszt. Akkor többet tudok mondani erről.
    Én a Snapper6-ot vettem, de csak a magasabb kv miatt, ezért rendeltem hozzá +vázakat (Beta65 pro, Bwhoop75, ur65). Nekem a teljesítmény kell: kis súly + gyors motor = kevesebb üzemidő.
    Neked üzemidő kell: kis súly + lassú motor = uruav ur65 (szerintem)

    Peaceliker: A Beta65 17.5kkv (pont mint a kefés).
    A 0703as, mehet 40es proppal, de a 06osnak már nagy lesz.
    0705-re már lehet hogy 48as proppot tennék, a 0703as Sunnysky melegszik tőle nagyon.

    Bocsi srácok, 1.5 napja nem aludtam. Kicsit már kóma vagyok, de remélem érthetően írtam és nem felejtettem ki semmit.

    Szerk. KaiotEch: Ez csak a BetaFPVre vonatkozik, az kicsit könnyebb a Snappernél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák