Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robotkutya

    tag

    válasz Duck sidious #2899 üzenetére

    Hát igen, ez mind, így ahogy mondod. Kiegészíteném azzal a problémakörrel, hogy nekem pl. nemcsak a lóvé a gond, mert ha nagyon megerőltetem magam, akkor összejön mondjuk egy Phantom 2-es legújabb GoPro-val. Csakhogy aztán hol reptetem? Mert a legtöbb helyen, ahol érdemes/érdekes lenne fotózni, ott már betiltották. Vagy nem nézik jó szemmel. És érthető okból, én sem szeretném senkinek a fejére ejteni a koptert. Szóval ez is kicsit visszatart, mit fogok kezdeni a drága kütyükkel, ha szabályosan/konfliktusmentesen akarom használni.

    Más: Említettem, hogy a Banggood rossz Hubsan X4-et küldött. 0.3MP-eset a 2MP-es helyett. Jó, hát valahol tökmindegy, mert a bénább az egy tizenhárom éves mobilteló kamerájának a szintjén van, a másik csak tíz évesén, de akkor is bosszant. Közölték, hogy adnak 500Ft compensationt. Mondom WTF, a termékek közti árkülönbség több ennél, küldjétek csak szépen a koptert, amit rendeltem és kifizettem.

    Összedobtam egy videót a kétféle Hubsan kamera minőségének összehasonlítására.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák