Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Tegnap siettem haza, mert jön a fa.
    Most azt gondolhatná a tisztelt olvasó, hogy mi ezen a különös, hiszen már egyszer leírtam, lehet hogy kezd az agyam integritása megbomlani a sok piától??
    Nem, kedves közönség, most próbálom kiírni magamból szofisztikáltan, amit érzek, ez számomra bármilyen meglepő, nehéz ügy.
    Lévén én Isten igen egyszerű gyermekének tartom magam, hogy másképp fogalmazzak, egyszerű jószág vagyok.
    Körítések után, lássuk a medvét.
    Tegnap délután rohanok haza, Mama fogad, hogy a fát hozó Mókust megint nem lehet elérni, délelőtt óta csörgeti.
    Jujj, hogy egyem a zúzád, kedves faszállító kisiparos, hogy az egyszerű halandók idegein logisztikázva hozod a portékád, miközben elszidják az összes rokonod a bánatba..
    Ejj. :(
    Kedvem lenne beszélni vele, elvileg vasárnap jön, mert a Mama nem hagyta élni, és tegnap délután/este visszahívta. Már nem fárasztotta magát fedősztorival, hogy lerobbant, összetörték, meghalt a kutyája bolhája, or similar, egyszerűen közölte, hogy vasárnap ELVILEG jönne.
    Gyere mókus, várlak. :((
    Hogy vidámabb téma is legyen, Hanna baba már tisztán mondja a Mama, csüccs, időnként a Papa szavakat, a többire ott a jól bevált Ööööö. :D
    Anyóst elvileg vasárnap délután műtik epekővel, Após vérvétel eredménye is megjött tegnap, igen lesújtó.
    Kell egy telefon, a régi Hugomtól örökölt Motorola már a végét járja, szó szerint.
    Két lehetőség között vacillálok, 1.: versenyző Xiaomi X4-es, előnye hogy 40 ruppó, a vas alatta elégnek tűnik bármire, hátránya, hogy nem 1-2 évre venném, az android tapasztalatom alapján azonban max 2 év, aztán kuka.
    2.: Apple SE
    Az Apple 3 évet kibír, hülyére van optimalizálva, és van vele tapasztalatom.
    De duplája. :(

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák