Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Sikerült jó rég jegyzetelnem, de igen feszített tempóban megy az életünk..
    Gyerek már tisztán mondja a Mama szót, minden egyébre az Öööö :DDD
    Após engedélyezte, hogy a nappalijukban lévő 3db igen nagy méretű ablak keretét felcsiszolhassuk, és lekenhessük. Apám segített, reggel 9.-től este 18:30-ig csináltuk, redőny egyesével le, pincébe levisz, keret póktalanít, régi festék maradéka levakar spaklival, majd rezgőcsiszolóval, és deltacsiszolóval.
    Kimaszkoltuk papír szalaggal, azzal elszúrtunk vagy 1 órát, de megérte, mert a végén csak lehúztuk, oszt' jóidő.
    Délután 13 óra felé már le volt csiszolva mind 3 ablakkeret, egy spec. egykomponensű műanyag alapú festékkel alapozó nélkül lekentük 2 rétegbe, szerintem szép lett, a lehetőségekhez képest.
    Van még kettő igen gyalázatos ablakkeret, annak még neki kell ugranom, úgy hiszem 2 héten belül.
    Vettünk a gyereknek új nagy ágyat, a Mamával tudjon együtt aludni, mert még rapszódikus az alvási szokása. :U
    Múltheti lomtalanításon kivágtuk a régi üvegasztalt, mert a krómozott lába lepergett, és már igen csúnya volt.
    Vettünk a spejzba egy új OBI-s akciós salgó polc rendszert, most végre van hely pakolni, és a régi szekrényeket is kivághattuk.
    Igen sok mindent csináltam/tunk az elmúlt pár hétben, rendesen le is vagyok fáradva. :)
    Ja igen, gyerek elkezdett motorozni, ezzel a 3 kerekű műanyag motorkával, nagyon tolja... :D

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák