Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Most jövök a FIZETŐS magándokiktól, akik roppant kedvesek, és CD-re kiírt diagnózissal küldik útjára, a Kedves Beteget. Nincs sorban állás, idegeskedés, pontosan behívnak, nincs tülekedés, maga az álom.
    Szóval.: a jobb térdemben, a bal oldali ínszalag sérült, részlegesen szakadt?, ezt a körülötte lévő vérömlenytől nehéz megállapítani. Készégesen elmagyarázta az idős Doki, hogy épp mit csinál, s miért, pikk-pakk végeztünk, 1 óra volt zuzamme, az úttal együtt.
    Ugye emlékszünk még az ez előtti hsz-re, mikor Z "alig" 4 órát dekkolt a sűrgősségin, ahol NEM TUDTÁK ULTRAHANGAL MEGVIZSGÁLNI?????
    Hát, drága barátaim, kedves ismerőseim, FÁKKK. :((( :(( :((( :((( :(
    Ilyenkor, meg amikor bedobja a Postás a nemzeti kommunikációs levelet, amire ez a Kretén pártvezér 100 misiket dobott ki, (BASZKI 200 ezer ember küldte vissza, a 10 millióból!!!444!!!!) ilyenkor könnybe lábad a szemem. Félre értés ne essék, nem vagyok MSZP-s, vagy Jobbikos, de most elment az agyam nyaralni... :((( :(((
    Visszatérve a nyomoromhoz, pihentetni kell. Szigorúan. Mert ha elszakad a szalag, azt műteni fogják.
    Ha nincs szerencsém Vácon, ahol egyszer már sikeresen elbarmolták a jobb könyököm.
    (tudjátok az rém szar érzés ám, amikor szombat este 2 órát altatásban stoppolják Z könyökét, majd kedden szólók az engem műtő Dokinak, hogy khmmm, bocsi, de nem bírom mozgatni a csuklóm.. Mire a Doki: röntgen azonnal. Visszafelé sétál kezében a röntgen képpel, és a következő szöveget tolja:
    Hmm, huhuuhuhuuu..

    Én.:
    MiMiMi??? ŐŐŐőőőőő, el lett baszcsizva, szerdán újra műtűnk, ugye nem baj? Tessék? HOSZZÚ LETT A CSAVAR, ki kell cserélni rövidebre....)))

    [ Szerkesztve ]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák