Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Zero

    addikt

    válasz betyarr #6 üzenetére

    de az előzőben sem tettél fel semmiféle kérdést
    csak hogy ''mondjunk vmit a progiról''
    erre milyen választ vársz?

    jó kis progi, fasza a grafikája, és lőni kell benne

    így oké?

    nem, mindegy

  • fecoh

    csendes tag

    válasz betyarr #6 üzenetére

    Nekem már csak 3-om pálya van hátra,3-om főmonszta likvidálva már ;]

    Saját tapasztalataim szerint.érdemes a futás gombot is használni ,nálam balshift,mert bizony sokszór ez húzott ki a pácből ,szégyen a futás de hasznos,meg oldalazásokhoz ugyebár elengedhetetlen ,főleg IMP-kel szemben.

    Mikór eljutsz a Hell(pokol kapujához,vagyis a teleporthoz és kijőn egy muksó utána egy Hell Knight a dimenzió kapun ,érdemes már BFG-n tartani a ravaszt,mert egyszerre kettő is rádront és én BFG-vel hamar végeztem velük. Hellknightok ellen a Hell pályán,van belőlük jócskán :DDD nekem a shotgun és a golyószóró jött be legjobban ,persze kinek mi.


    Lesz egy olyan rész ahol ládákat lehet kihúzgálni a falból egy robotkar segírségével,na ott valamelyik jobb oldali szélső ládát húz ki és mikór visszateszed ugorj rá a láda tetejér és a kar felemi azt te pedig jobbra ugorj egy kis párkányra és ott tudsz továbmenni.

    Igazándiból nem egy agyturkálós játékról van szó,főleg ha felteszed a magyarosítást is :)

    Viszont ajnálom a PDA-ban végigolvasni az összes e-mailt ,rengeteg infóhoz jutsz,főleg a tárólók kódszáma miatt. Ja és érdemes minden egyes zúgot megnézni,mert rengeteg kissebb tárgy és lőszer található,érdekes módon én soha nem fogytam ki mindenből,persze megfontolom melyik fegyver ki ellen hatásos. sok sikert a démonvadászathoz ;]


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák