Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz tradeelek11 #770 üzenetére

    VPS a mail miatt mindenképp kelleni fog, az, hogy a webszervert és magát a mail szolgáltatást is ott oldod meg, vagy csak "hazaküldöd", az rajtad múlik. Mindkettőnek van előnye-hátránya, ezt most nem kérdezted így nem fejtem ki, gondolom eldöntötted és rendben is van
    VPS szolgáltató: én hostingbazis.hu -n vettem, 1 év / 10.000Ft, dedikált Gbits, perceken belül válaszolnak, jó reputációs, magyar IP címet adtak, PTR rekordot beállítják ha kéred stb.. én javaslom őket
    A mailcow -t nagyon sokat dícsérik, én az ellentábort szaporítom. Szerintem iszonyatosan összetett, sok helyen eléggé gányolt, különböző felületek, lassú a többi megoldáshoz képest,s tb.. Ettől függetlenül működik, én másfelé néznék, pl.: Mailu vagy poste.io. Ha pedig nem fontos az open source, akkor én bevallom, kipróbáltam az Axigen -t. Van ingyenes verziója és egyértelműen a legöszeszedettebb, hiszen konkrét modell, vállalkozás épül rá.

    Debian / Ubuntu kérdésre teljesen mindegy a válasz, ami szimpi, én Debiant használok (ahol nem Archot)

    A 4. pontra nem kerülte el, nem készült még el, sok a meló mostanában :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák