Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz PNP #9662 üzenetére

    De, kicsit para, hogy nincs róla szerződés. De ha írtunk is volna, szerintem kamu adatokat írt volna rá.
    Megkérdeztem a DJI Supportot, utánanéztek a serial number alapján, nem mondták, hogy lopott lenne, csak azt, hogy ez először Amerikában volt aktiválva, és nem volt rá Care.
    Feltételezem az ebayre feltett alkatrésznek szánt törött drónokat veszi meg és adja tovább.

    Timer: hogy nem hajtottak volna el... kitartó vagyok. Tegnap 2.5 órát várakoztam a helyi kapitányságon, ma még 2-t a X. ker-ben, ahova a helyszín tartozik - amikor egy óra múlva jött egy nyomozó kérdezni, hogy milyen ügyben, már azzal kezdte, hogy ez gazdasági, polgári peresnek hangzik, de én maradtam ott, vártam tovább...

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • twine

    addikt

    válasz PNP #9662 üzenetére

    A DJI-hoz nagyon közelálló forrásból tudom, hogy a DJI nem tilt gépeket lopás miatt....ahhoz nagyon nagy dolognak kell történni és sok gépnek kell eltünni, (mint egyszer volt talán hogy mini2-ket :F loptak el egy vagonnal/kamionnal) hogy a széria számok alapján tiltogassanak...
    Hiába rendőrségi feljelentés stb...

    Amikor a saját mini3pro-mat vettem, fóliás dobozban újonnan elképesztően olcsón hirdetésből, akkor bennem is élt ez a para, és egy volt partnert hívtam fel akkor, hogy tudna e segíteni leinformálni a gépet, mert hát mi lesz ha nem tudom aktiválni mert lopott...
    Ekkor mondta el azt, hogy ez sajnos nem így megy...

    #9663.mf
    Szerintem megkapod 2héten belül...A care-ben leadott gépekkel mindig nagyon tartják a határidőt...baromi gyorsak voltak eddig mindíg ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák