Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skimaster

    senior tag

    válasz Maxximus #1303 üzenetére

    Én tegnap frissítettem,repültem egyet de problémát nem tapasztaltam!
    Engem továbbra is az zavar,hogy tölti a távirányító a telefont...hogy ezt miért nem vették már ki,nem értem.Kezdem nem szeretni,hogy ha le akarom venni az akkut a gépről ki kell nyitogatni,nekem ez nem kényelmes.

  • twine

    addikt

    válasz Maxximus #1303 üzenetére

    Igen a DJI fórumára gondolok..
    Nem tudom még hol lehet írni....én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok :DDD sem facebook, sem hasonló közösségi oldalakon nem vagyok regisztrálva....
    Állítólag ott még van valami mérhető DJI közösség....

    (#1304) t72killer: Persze igazad van,,,csak elhúzták a mézesmadzagot ezzel az ocusync2vel városban kevésbé fog zavarni az interferencia dologgal....
    És hát bevallom,,,engem borzasztóan feszít, amikor bekapcs után látom a piros szöveget, hogy van frissítés , frissítsek..... :W Szeretek a géppel uptodate lenni....eddig nem is bántam meg....kivéve ezt az egy esetet...

    (#1307) rankesz :
    Ne legyél gh3tzi :D emlékezz mit lehet csinálni az ufó fejedből egy vízszintes, és egy pici függőleges vonal segítségével ;] :P :DDD
    Félre a tréfát,,,,az az igazság, hogy amikor a racerrel gyakoroltam a repülést, illetve a kis kulcstartónyi e10-el kergetőzünk a gyerekkel , akkor mode2-ben repülök...
    Ellenben kamerázni custom módban úgy állítom a cuccost, hogy bal sticken emelkedés illetve jobbra balra mozgás,,,jobb stickre előre hátra, illetve saját tengely körüli forgás...nekem ez vált be lassan 2éve "kamerás irányításnak"

    "Kacskakezű" késett a napokban a munkahelyéről, mert már nem bírt ellenállni a reggeli pára/nap kombónak :))
    kevés anyagom lett....majd ha ismét úgy állnak a csillagok gyűjtök még hozzá és befejezem...
    mer'ez így csak egy semmi......
    De imádom ezt a "világot" reggel kb fél-egy óra áll rendelkezésre erre,, mert után eltűnik a varázslat,,,hamar megrövidülnek a hosszú árnyékok a pára pedig pikk pakk eltűnik :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák