Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    (#45544) total90: a 2. eszméletlen jó. Emléxem, korábban mindig azt írogattam, hgoy téma, téma, téma. Na ez jó téma.

    (#45543) total90: ez mintha egyenes lett volna még tegnap. Sokszor jártam már ilyen helyeken, és az elhagyatott gyár feeling, mikor körülötted / alattad betondzsungel, fémszerkezetek... a képen egy eldugott, sötét sarok jobban visszaadja ezt az érzést. kevesebb ég.

    (#45538) Karima: :C Jó pillanat. Nálam még csak férgeket ettek. Halat nem.

    (#45532) Fejo: alexpos... ebben igazad van, de sajna ennek annak is kell lennie. Valóságban sokkal sötétebb volt, mint a képen. Ha feltornászom az expo értéket a normál expora, a fehér madár úgy kiég, mint a pinty a tavi tükröződésekkel együtt. Jelen állapota szerint a madár fehérje +1FÉ felett van, míg a környezet zöld csatornája valamivel (talán fél FÉ) lejebb van, mint a normál expo beállítás. Ha tovább növelem, a madár kiégés közeli, részletszegény lesz.
    Majd meglátjuk a következő eresztésnél, mert ott némelynél direkt sötétebbre lőttem (tervszerűen). Este rakok fel.

    (#45531) End-ru: mi az a lila a háttérben? Sajátos hangulata van.

    (#45517) Sir Riccio: végignéztem, és nekem is azok a képek tetszenek, ahol kreatívkodtál.

    (#45508) Fejo: a tőled megszokott minőség. :R

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Aktív témák