Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz Intruder2k5 #50693 üzenetére

    Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez jogilag így van. A legtöbb tartalom pont azért másolásvédett - bármennyire primitív és a legtöbb esetben feltörhető/megkerülhető módon is - mivel ez biztosítja a jogi értelemben vett "kerítést", amit ha megpróbálsz feltörni/megkerülni, akkor egyértelműen aktív részese vagy a szellemi tulajdon megsértésének, amiért perelhetnek. Mivel a DIGI semmit nem titkosít, így a jog sem védi a tartalmát. Ennyi erővel az is lopja a szolgáltatást aki lemondta az előfizetését, de a szolgáltató nem kötötte ki a kábelt, és emiatt tudja nézni az adást? Ez kb olyan érvelés mint amit most a BKK/BKV csinál az e-jegynél: egy fél sor átírásával lehet havi bérletet venni 50 Forintért, erre a Bolla hangosan hekker támadást kiált? Nevetséges. Ha a Digi meg akarja védeni a TV szolgáltatást, bármikor bekapcsolhat rajta titkosítást (mint a másik két szolgáltató) és akkor jogi és fizikai értelemben véve is védve lesz.

    Értem, hogy mit szerettél volna mondani, de szerintem ebben az esetben nem áll meg.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák