Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33802016

    törölt tag

    válasz Steady74 #47350 üzenetére

    "- sorozat beállításánál rákérdezés, hogy az adott epizód vagy a sorozat összes elemét rögzítse"

    Ilyen "extra" kérések miatt mondtam, hogy ezt a szolgáltatást ne várd el a digitől.

    Aki iptv-ről jön át, az is, pont ettől "szenved" - többek között.

    Sőt az epg-t is azért írtam mert, ott is lehetnek nem valós adatok, így ha az alapján állítod be simán lemaradhatnak dolgok... (én pl a musor.tv-t nézem meg, valamint már port.hu is be van lőve emlékeztetőnek)

    Ettől még létezhet olyan box, ami névre tud keresni pl beírod hogy barátok közt és az összes helyen ahol van minden részt felvesz... - talán vki írta is múltkor hogy van neki ilyen, vagy hasonló.

    De azért túl nagy reményeket nem fűznék ahhoz, hogy ugyan olyan lesz mint az upc.

    A felvétel idejének módosítása, legalábbis, amit én használok annál nem gond. Gondolom másnál is akad rá lehetőség. (amikon pl nem próbáltam)

    Ami nekem van ott egyből a boxot éred el... de ez gondolom a legtöbbnél így van mivel nálam 2-ből kettő boxnál így van.

    Az első kettő az kritikusabb pont, nekem pl beíráskor, nem engedi már. Hogy ha automatán ugrik... szerintem kihagyja a franc tudja mi van olyankor...

    Jelenleg nálam az egyszerre nézés/ felvétel sem működik 100%-osan. De ez egyéni technikai okok... azok kiküszöbölése után remélem nem lesz gond a jellel. És akkro véglegesen mehet már a tv-zés és felvétel is egyben... kábel már meg van... probléma még van :(

    DLNA kérdés lehet-e használni... valamint molyolni kellhet beállítással(box)... annyit meg nem igazán ér nekem... Szóval az egy dolog, hogy ezt tudja, egy box...

    "-kezd el vásárolgatni a neten lévő "dual tuner/twin tuner dvb-c" eszközöket"

    A linuxos amit javasoltak lehet jó választás. De mivel ugye nincs tapasztalat...
    Én akár a céget is felhívnám megkérdezném
    m3digital
    vagy sat.hu-t

    Hátha tudnak ajánlani segítenek a kiválasztási folyamatban.

    "-biztos van ilyen STB a piacon, csak kevés embernek lehet és azok sem fórumoznak,"
    Ez is igaz, vagy már nem fórumozik...

    A bonyolult megoldás, az az, ha erre a problémára akar találni megoldást, és mondjuk kompromisszumukkal sikerül.

    Az egyszerű valóban az, ha simán visszamész upc-hez.
    - A gond csak az, hogy felmondhatod-e "büntetlenül" a szerződésedet a diginél...

    - Gondolom ha volt kedvezményed, azt buktad az upc-nél.

    Én pl net esetén ezért nem ugrálgattam össze vissza... max megemlítettem.
    Mostanra meg a telekom nálunk ismét piacvezető lett... ajánlata minden tekintetében.

    Viszont tv-t továbbra sem kérnék tőlük... nekem a szabad használat többet ér...
    És Saját box révén simán visszajön az ára is. (nem fizetek feleslegesen egy boxot havonta...)

Új hozzászólás Aktív témák