Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Flashget #13393 üzenetére

    Lassan azert az NMHH-nak elkene gondolkodnia, hogy lehetne ennek a uj csatornanyitogatasi manianak gatat szabni.
    Nem szolgalja egyetlen felhasznalo erdekeit se, hogy 28 csatornat indit egy TV tarsasag, ahol a kezdeti nehany amerikaban mar megbukott es felbe hagyott premier sorozat utan amivel bekunyeraljak magukat a kabeltarsosagok csomagjaiba, ugyanazokat a mar 1000x sugarzott musorokat/filmeket adjak.
    RTL2 ugyanezzel probalkozik.

    TV2 egyik ismetlo csatornaja a PRO4 a legutobbi pelda, BL miatt bekerult, idei szezontol mar nincs BL, igy maradtak a TV2-n mar lefutott sorozatok ismetlesei, Walker a Texasi kopo es tarsai, 89 reklammal fuszerezve.

    #13394: DIGI gondolkodas modjahoz Mulder es Scully kellene, de lehet ok is a fejuket vakarnak.
    Szerintem a DIGI eldondotte, hogy amit lehet levalt a sajat keszitesu csatornajaval, mikor jonnek ra, hogy ez azert nem igy mukodik, mert a musorok minoseget nezik az elofizetok, es nem azt, hogy hany csatorna van.
    Szerintem a Film+ hamarosan kifog kerulni, es jon a DIGI Film csatornaja, ami Romaniaban van mar.
    SK-t meg amiatt nem akarjak visszarakni, mert nem tudjak eladni a DIGISportot a T-Home UPC parosnak (mai napig nem ertem, hogy nem sikerult tobb mint 3 ev alatt megegyezni BL jogoggal a hatterben), mondvan dogoljon meg a szomszed lova is.

    Egy biztos, az elofizetok nagy resze sziv ezzel a kavarassal ami megy a kabeltv piacon.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák