Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomdriver

    őstag

    válasz frovery #11197 üzenetére

    ...no offense, de szerintem ideje lenne ezt itt abbahagyni. Szerintem a UPC topicban próbálkozz, ott legalább igazad adnak neked. :R Nem tudom miért gondolod, hogy itt bárkit meggyőzhetsz - aki a Digit választotta és jól érzi magát velük, nem fog átmenni más szolgáltatóhoz, a sovány érvek és féligazságok pedig csak megerősítik ebben.

    Emlékszem, egyszer én is komolyan kiborultam a Digire, (talán ez év elején) mikor egy hónapot kellett várnom a szerelőre, akkor elhatároztam más szolgáltató után nézek, pedig én a legelsők közül való vagyok akivel szerződtek Mo.-on.
    Aztán mikor megnéztem a másik két nagy konkurens kínálatát és árait, úgy döntöttem inkább megvárom azt a szerelőt...
    Egyszerűen semmivel sem kínálnak többet, de inkább kevesebbet, és havidíjban sem jöttem volna ki jobban (nálam 2 beltéri és 1 Digi card van), így nem foglakozom velük tovább.

    Ha másnak UPC, vagy T-Home, nekem akkor is Digi, és felesleges ezen tovább vitáznunk, sajnos nincs olyan érv egyik oldalon sem, ami a mérleget nyelvét ide vagy oda billenthetné a fejekben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák