Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Joezyka #81513 üzenetére

    akkor csinálj egyet, mint ahogy én :)

    Tegnap lenyomtam vele gr50et, nem nyomtam róla SS-t mert annyival 1000-be se lehet bekerülni, majd ha bent vagyok vele akkor. Jó ez a vyr de a mechanizmust szokni kell... mennyit kell klikkelgetni hogy vmi dps is legyen az pusztulat, ez vhol el van szúrva, mi a fenéért van ennyire túl bonyolítva, mert
    1. fel kell stackelni a chantodo setet 20 stackre(csak mob hitre stackelődik)
    2. be archonba ott szintén hit-re(ill. killre) jönnek a stackek hiába van indulónak 15-20 archon stack az nem olyan sok ám főleg magas gr-ben, szal nyomni kell agresszíven játszani hogy a stackek feljebb menjenek de igen ám túl is kell élni, miközben balklikk+1-es gomb nyomogatás 1000L, minden egyes archon formba kerüléskor slow time aktiválása és közben teleportálgani is.
    3. kiesel archonból goto 1.
    míg a többi kasztnak max a CD-vel kell megküzdeni vyr esetén a CD-n túl a fentebbi dolgokkal is.

    Mindez mellett ha ráérez az ember élvezetes tud lenni én legalábbis élvezem és direkt nem megyek át másik buildre S4-ben mert S4 Vyr-ről szól nálam. :)

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák