Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz _ocsisajt #63317 üzenetére

    Eddig bejön a HC, szerintem megmarad ez a crusaderem Meg a másikat majd valamikor fel kellene tolni, ha lesz valakinek hozzá ingerenciája, csak ilyen "back-up"-nak.
    Gear nem rossz. A Fire Walkers jó pofa, de a fagyasztós elitektől parázok már T1-en is, szóval kell majd nekem egy Ice Climbers mindenképp. SoJ, RoRg, Andariel, van még mit keresni...
    Amu-ra kellene majd Fire-t pörgetnem, de a sárga kavics nagyon nem akar esni, meg drága is pörgetésenként a pár milla gold :(
    Skillekben még nem vagyok biztos, a sok védekező passzív talán már kicsit túlzás, lehet valamelyik helyett valami sebzés növelő skill kellene. Bombardment nagyon szimpatikus, majd még cdr-t lehet kellene néznem valahova vagy esetleg parapontokból.
    Van még sok munka vele, ph-sokkal mentünk T3 riftet, annyira nem volt vészes.
    De ma T1 bounty-ban egy-két fagyasztós elit okozott némi adrenalin löketet, de azt leszámítva az esetek nagy többségében még potit se kell használnom, mert alig megy lejjebb az életem.

    Ami nagy szívás HC-n, hogy a rakás plan-nek még ki kellene esnie, és az elég sok idő lesz.
    Még a sárga planek is hiányoznak, SC-n anno még AH-ból vettem meg egy csomót, de akkor nem volt HC karim és nem is foglalkoztam vele.

    Köszönöm az eddigi segítségeket és szerintem még fogok kérni eleget... ;]
    Lehet 2.1-ig hanyagolom az SC-t és építgetem ezt a karit szép lassan minnél jobbra és jobbra.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák