Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReFleXx

    addikt

    válasz ReFleXx #48550 üzenetére

    Pontosítok, lehet AHbol venni feher cuccokat 50-60k-ert.
    En anno krealtam usa serveren 10db kezdo karit.
    Minden kezdo karakter kap alapobol egy feher fegyot, barbar meg 1 feher pahzsot is.
    Tegnap fogtam es eladtam az összes level1-es karimrol a feher itemeket es lett az usa szeron 500k goldom nulla jatekkal : DDD

    Probaltam azt hogy törlöm a karikat es krealok ujakat hogy kapjak 1-2 free feher itemet, de amit mar most ad azt mar nem engedi AH-ba betenni, egy hibaüzit dob ra. Csudaba :D
    Pedig milyen poen lett volna hogy menubol karakterek torlesebol es krealasabol feher itemeket gyartani es eladni oket ahba :D

    Egyebkent 5 perc alatt el lehet jutni az old ruins waypointig ahol mindig ott van 1 garantalt weapon rack ha makod van akkor 2 es akkor azt el tudod passzolni 50k goldert gyorsan.

    Akarok csinalni egy level 60 karit majd usa szerora, ha ne adj isten lehal megint eu server akkor tudjak mivel jatszani ha diablozhatnekom van. Szoval összeakarok szedni 1-2 millat es venni belole valami alap geart.

    Esetleg van itt valaki aki USA serveren jatszik es szanna ram egy kis időt szintezni?

    2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Új hozzászólás Aktív témák