Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Kérdés: ha a bountyban az utolsó küldinél a nehézségi fokozatot vissza kell venni, az befolyásol bármit a végén a láda tartalmában, amit Tyrael ad? Gondolom igen, de inkább megkérdezem. Abban biztos vagyok, hogy a monster saját dropja az csökken olyankor egyértelműen. Sajnos Malthaellel nem bírok még alacsony torment fokozaton sem. Tegnap a witchdokival torment 3-on kezdtem , és Malthael miatt experten kellett befejezni. Durva, hogy semmi lassítás meg fagyasztás nem működik a fő mobokon.

    Egyébként azt értem, hogy nincs értelme minden fokozatra megadni a főbb mobok sebzésellenállását, de mondjuk olyan lehetne, hogy fizikai sebzéshez képest megadják %-ban az elementál érzékenységüket, amiből nyilván az is látszódna, ha adott mob pl. a villámra kétszer annyira érzékeny, mint a tűzre. :U

    Arra meg már nem is emlékeztem, hogy a witchdokinak nincs semmilyen formában lightning sebzése. :O

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák