Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    Naes, hogy miert utalom a PTR-t...

    Ezt Live-on kifarmolni valoszinuleg olyan ket heti tomeny bountyzas utan sikerulne esetleg...
    (meg meg par szuzlany felaldozasa, telihold stb...)
    Osszeraktam a Sage-es buildet, pici CDR hianyom van, Restraint gyurun nincs cdr es a Focuson is csak 7%
    Bar ha jo utemben jonnek az elitek nem is veszem eszre.
    T13-at viszi szepen, ket primalom van csizma (az halisten Live-on), es a fegyver, tobbi fokent anci, semmi sincs gemezve, persze azert 2300+-os paragon sokat segit ;]
    GR-re viszont kell valami valtoztatas, mert tulelessel lehetnek gondok. Beraktam egy Witching Hour-t a Goldwrap helyere, a Boon of the Hoarder helyere pedig Esoteric-et. GR+60-on egyszer haltam meg, igaz ott is abban, hogy 2-3 Grotesque ramrobbant. GR-ben nem kell a Sage set meg a Royal gyuru, szoval esetleg befer az Endless Walk set.

    Mondjuk nekem csak DB farmra kellene, arra meg ugy nez ki jo lesz, ha valamit nem csesznek el rajta, amig kijon.
    Fegyvernek a masodlagosa 350-450%, a pajzse 450-600% kozott lehet, ami megneheziti egy jo kiforgatasat. (Ha igy marad live-ig)

    Most nezem, a Blessed Shield-es mar solo 116-on van, igaz 4100+ paragonnal, fegyver, pajzs primal, minden kovezve, nehol 130-assal is (gondolom o se sokat jatszott a bugos GR-ben...)
    De alatta a 109-est egy 2200-as pragonos hozta le, ebbol tuti lesz meg "faragas"

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák