Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Wentar

    csendes tag

    válasz Vistaboy #1484 üzenetére

    Hát most finom maradok és nőies és egy egyszerű: Grrrrrrr :W :W :W -el beérem. Pedig már kezdetek óta mozgatta a fantáziámat hogy ezt a poser-kamu-necrot (WD), hogy fogom lealázni egy jó kis nekromantával, 2 dudás 1 csárda alapon...... De ez így nem fer. Nem tudom mit találnak ki, hogy pl a nekromanta hívők egy genetikai vírus áldozatai lettek, vagy vallást változtattak és most tollas ruhákban és torz grimaszra húzódó maszkokban járkálnak a kék-osztrigába, vagy egy nagyon frappáns és ötletes csavarral leírják hogy az új kaszt hogyan alázta le a halál régi mestereit...

    Nem a nekro volt a kedvencem de azért ez mégis csak túlzás, miért nem vették ki mondjuk a nyomorék druidát, akikről a diablótörténelem egy novellájában, regényében, nem találhatunk említést, ennyi erővel lehetett volna atomsárkánylovas-istencsászárkirálypápa szuperkaszt is annak se sok köze van a világhoz... :DD :DD :DD

    Najó röviden ennyi, jöhetnek a reakciók és előre is bocs a Dru fanoktól de hosszas gondolkodás után rájuk böktem, minden személyes ellentét nélkül.

    Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

  • frame>24

    addikt

    válasz Vistaboy #1484 üzenetére

    hát ez tényleg vitz:
    "Akárhogy is próbálták nem jött össze egy igazán egyedi, friss megközelítés" -erre kvázi ráhúztak egy új skin-t, van maszkabálos necro
    Én meg abban reménykedtem ugyanis, hogy a legszebben kinéző karaktert életképesebbé teszik, mint a 2-beni első változat.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák