Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Sirandrish #1298 üzenetére

    Persze hogy nem. A legszűkösebb helynek mindig a ládikóm bizonyult, a rengeteg gem és jewel már nem fért el sehová. Plusz még a nagy nehezen összegyűjtögetett ütősebb cuccokat is sokszor kellett eladnom, mert már nem volt helyem... :O
    Lehetett volna simán dupla méretű... ;]

    Amúgy akinek nem tetszik a Diablo, az nem is szereti az RPG-ket, mert pont a loot-olás a játék lényege. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #1298 üzenetére

    Lehet, hogy nem rövid, de akkor viszont már a 70%-a kész van, mert én meg azt nem hiszem el, hogy a Blizzard azzal akar kijönni 2011-ben, amit ezen a videón láttam. Nézd már meg kritikus szemmel levéve a dio szemellenzőt, hát már most se egy hú de nagy dobás ahogy kinéz, hol lesz ez 2011-ben? Sehol. Tegyél már a géppedbe egy 3 éves videokártyát, aztán tegyél mellé csak egy felső-középkategóriás mai kártyát... áhh, ha ezt el karják adni max 1 évük van.
    Jó a dio játékmenete, de annyira azért nem nagy dobás, attól mert nagy név, még lehet vele bukni, lásd Doom 3. Azt is elkente a konkurencia, mint a cart.
    Egyébként nem emlékszem rá, hogy fikáztam volna a diablot, nekem is a kedvenceim között volt annó, mondjuk a mai napig a fallout2 az egyetlen játék, amit háromszor is végigvittem, így én a fallout3-at sokkal jobban várom, mint a dio3-at.
    Én azt utálom a mai típusazonos játékokban, hogy túlbonyolítják. Az odáig renben van, hogy kell 3 tárgy, hogy teszem azt feltápolj egy fegyót, de amikor mind a 3 tárgyat további 3-3 tárgyból kell összerakni de a három tágyat megszerezni csak ekkor meg csak akkor, meg csak ha előtte ezt+azt megcsináltad , de csak ha rögtön utána beszéltél a tököm tudja kivel, na jóóóó ez már nekem sok. Engem egy játék se köt le annyira, hogy órákig görnyedjek a net előtt, hogy most miből mit lehet összerakni. A dio2-ben megvolt az áldott középút, de ugyanakkor a nagy fanok is megkapták az extrákat, szóval el volt találva, jó gáma kétségtelen, de azért ne misztifikáljuk túl. Mostmár erős a konkurencia is.

    Hardverlesen

Aktív témák