Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tragiQss

    tag

    válasz vilmaboy #24891 üzenetére

    Keress valakit egy E6x20-as, N sorozatú géppel, rakd neki össze 0-ról, utána gyere, hogy nincsenek gondok! Ha pesti lennél, felajánlanám, hogy megmutatom, miket "tud" ez a csoda csak hardveres szinten és akkor még hol vannak a szoftveres gondjai...

    Alig huszonöt évig dolgoztam IT-sként, valamennyire értek még ehhez a nyomoronc windows-hoz is, bár egy AD-t már nem tudnék összebarkácsolni. :D
    (azt látom, hogy épp ezzel a szériával minimális tapasztalatuk van a szervizeseknek, mert egészen alapvető dolgokról sem tudják megmondani, hogy a többi, azonos típusú géppel is vannak-e olyan gondok, mint az enyémmel - lásd pl. melegedés, akksi gondok, tapipad - utóbbiról már tudom, hogy gyárilag ilyen, mert már három is járt a gépemben különböző okok miatt)
    Az, hogy te nem tapasztalsz ilyesmit, sokan meg nem panaszkodnak, mert "végülis működget", még nem jelenti, hogy minden rendben van...

    ----
    Félreértéseket elkerülendő: szoftveresen működik a gépem, csak rengeteg hiányosságot látok a mellékelt szoftverekben. (lásd akku töltés leállítása, hogy amikor hálózatról megy, az önkisülés miatti töltésveszteséget ne akarja pótolni, hogy belépéskor ne tolja az arcomba minden alkalommal, hogy "még jó az akkud, de már gondolj a cserére!", hogy szintén minden belépéskor ne jelenjen meg a bill.világítás visszajelzése, mintha változtattam volna rajta stb. Ezek nem telepítési hibák, egyszerűen gagyi a szoftver, nincs rendesen kitesztelve stb.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák