Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Kis élménybeszámoló a Debreceni szilagyigumi-ról ( http://www.szilagyigumi.hu)
    Havernak rendeltünk 4db gumit (104.000Ft) jön az értesítés hogy nemsoká raktárukba érkezik gyártási és 2014.
    Hát ez nem jó mert ki tudja hogy tárolták az elmúlt években meg ugye az anyaga is öregedik.
    Telefonon hívtam hogy ez nem felel meg mert elég régen lett gyártva, erre olyan flegmán nagyképüen kezdet ell magyarázni.
    Hogy ha nincs használva az abroncs akkor nem számít a gyártási év, meg ő ilyennekel nem foglalkozik.
    Már a második mondatánál tudtam hogy nem fogok vel szót érteni, így töröltetem rendelést és annyi.

    Nem értem én nem hogy fogná a vevőket és kiszolgálná, hanem arogáns stílusal elüldözi .
    De ezzel csak magával tól ki, most bukot 100e Ft feleti gumi vásárlást. Na meg egy tavaszi alu kerék szett vásárlást is, met ha most jól viszgázott volna akkor a haver tavaszall vallószínűleg ott vett volna alufelnitt.

    Így rendeltünk Győrből 110.000Ft értékben.
    Tegnap reggel rendeltem ma meg hozza a futár.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák